Kontakt
email:

rezervace na restauraci
565 581 229
rezervace ubytování
603 236 551 (majitel)
marketing
736 629 633 (english)

Otevírací doba - restaurace
po - čt a ne: 11.00 - 22.00
pá a so: 11.00 - 24.00
Odběr novinek
login
Sportpark Kocanda

http://www.mok.cz - Katalog Ubytování.Kde jsem: Úvod

Vítejte na stránkách rodinného hotelu Na Kocandě - ubytování na Vysočině

 

Pavel MičkaVážení přátelé, vážení hosté,  rodinný hotel Na Kocandě najdete v malebném údolí řeky Želivky v obci Želiv u Humpolce. Naši klienti se rádi vracejí do čistého prostředí lesů Českomoravské vrchoviny a za skvělou domácí kuchyní. V okolí hotelu je dost možností pro cyklistiku, vodní sporty i radovánky, nebo návštěvy hradů a zámků či houbaření. V obci Želiv je možné vidět klášter Želiv s nádherným kostelem od Jana Blažeje Santiniho, který je krásným místem ke konání svatebních obřadů. Profesionální přístup, rodinná atmosféra a dobrá dopravní dostupnost včetně nových moderních pokojů s příslušenstvím umožňuje také pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, sportovních soustředění i firemních akcí. Hotel Na Kocandě splňuje nároky na kvalitní a přitom levné ubytování, s možností plné penze. Zajistíme grilování selete, zabijačkové i zvěřinové hody a podobné speciality podle přání hostů. Vaši dovolenou nebo výlet na Vysočině si v Hotelu Na Kocandě určitě užijete!

 
                                     S úctou Pavel Mička
 
Připravujeme nové venkovní dětské hřiště hned vedle venkovní zahrádky.
Pravděpodobné dokončení plánujeme na začátek srpna 2016!
 
 
 
 
 

Na co se můžete těšit?
21.10.2016 - 23.10.2016

Tradiční zvěřinové hody, kde můžete ochutnat speciality z daňčího, kančího a srnčího masa. Opět připravujeme nové recepty a překvapení, proto neváhejte a přijďte ochutnat.

  více...
11.11.2016 - 13.11.2016

Sobotní večer s žehnáním vína a cimbálovkou je již vyprodán!

Stále však máte možnost pochtnat si na husičce, proto si co nejdříve rezervujte místo (porci) propečené svatomartinské husy, kterou pro vás budeme připravovat od pátka do neděle!

Těšíme se na Vás!

 

  více...
17.11.2016 - 20.11.2016

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořádně se rozpalte s mexickými specialitami ... skvělé jalapeno plněné chedarem, chilli con carne, fajitas, mongový krém...celé Mexiko na talíři v Želivě na Kocandě!

  více...
Degustační večery
01.01.2017 - 31.03.2017

Během ledna až března plánujeme degustační večery (1x za měsíc a to 17.ledna, 17. února a 17. března). Menu bude vždy zaměřeno na vybranou národní kuchyni. Zatím máme vybrané tyto země - Indie, Itálie a Vietnam. Pořádí ještě upřesníme, proto sledujte náš web nebo facebook, kde brzy přineseme doplňující informace.

 
Nepříjímáme platební karty!
Nejbližší bankomat je v Humpolci (10km), proto si prosím nezapomeňte dostatečnou hotovost, především pokud k nám jedete na delší čas autobusem.
V celém hotelu, restauraci i na zahrádce neuniknete WI-FI připojení zdarma!
Zeptejte se obsluhy na přihlašovací údaje.
 
Sphere card