Kontakt
email:

rezervace na restauraci
565 581 229
rezervace ubytování
603 236 551 (majitel)
marketing
736 629 633 (english)

Otevírací doba - restaurace
po - čt a ne: 11.00 - 22.00
pá a so: 11.00 - 24.00
Odběr novinek
login
Sportpark Kocanda

http://www.mok.cz - Katalog Ubytování.Kde jsem: Úvod

Vítejte na stránkách rodinného hotelu Na Kocandě - ubytování na Vysočině

 

Pavel MičkaVážení přátelé, vážení hosté,  rodinný hotel Na Kocandě najdete v malebném údolí řeky Želivky v obci Želiv u Humpolce. Naši klienti se rádi vracejí do čistého prostředí lesů Českomoravské vrchoviny a za skvělou domácí kuchyní. V okolí hotelu je dost možností pro cyklistiku, vodní sporty i radovánky, nebo návštěvy hradů a zámků či houbaření. V obci Želiv je možné vidět klášter Želiv s nádherným kostelem od Jana Blažeje Santiniho, který je krásným místem ke konání svatebních obřadů. Profesionální přístup, rodinná atmosféra a dobrá dopravní dostupnost včetně nových moderních pokojů s příslušenstvím umožňuje také pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, sportovních soustředění i firemních akcí. Hotel Na Kocandě splňuje nároky na kvalitní a přitom levné ubytování, s možností plné penze. Zajistíme grilování selete, zabijačkové i zvěřinové hody a podobné speciality podle přání hostů. Vaši dovolenou nebo výlet na Vysočině si v Hotelu Na Kocandě určitě užijete!

 
                                     S úctou Pavel Mička
 
Nové venkovní dětské hřiště hned vedle venkovní zahrádky již v provozu!
---
Celý hotel včetně restaurace je zcela nekuřácký!!!
---
Dárkové poukazy vystavujeme na ubytování, konzumaci v restauraci na připravované degustační večery nebo kombinaci všeho dohromady. Vystavíme Vám je na Kocandě na počkání nebo zašleme poštou. O více informací volejte na 603 236 551 nebo pište na info@kocanda.cz
 
 
 
 
 

Na co se můžete těšit?
14.04.2017 - 16.04.2017

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a pořádně se rozpalte s mexickými specialitami ... skvělé jalapeno plněné chedarem, chilli con carne, fajitas, mongový krém...celé Mexiko na talíři v Želivě na Kocandě!

  více...
Český pohár v kanoistice
05.05.2017 - 06.05.2017

Prskavec, Hradilek, Hilgertová a další...přijďte se podívat na skvělé sportovce na divoký kanál za Kocandou.

Mistrovství ČR v raftingu
16.06.2017 - 18.06.2017
 
Nepříjímáme platební karty!
Nejbližší bankomat je v Humpolci (10km), proto si prosím nezapomeňte dostatečnou hotovost, především pokud k nám jedete na delší čas autobusem.
V celém hotelu, restauraci i na zahrádce neuniknete WI-FI připojení zdarma!
Zeptejte se obsluhy na přihlašovací údaje.
 
Sphere card