Kontakt
email:

rezervace na restauraci
565 581 229
rezervace ubytování
603 236 551 (majitel)
marketing
736 629 633 (english)

Otevírací doba - restaurace
po - čt a ne: 11.00 - 22.00
pá a so: 11.00 - 24.00
Odběr novinek
login
Sportpark Kocanda

http://www.mok.cz - Katalog Ubytování.Kde jsem: Úvod

Vítejte na stránkách rodinného hotelu Na Kocandě - ubytování na Vysočině

 

Pavel MičkaVážení přátelé, vážení hosté,  rodinný hotel Na Kocandě najdete v malebném údolí řeky Želivky v obci Želiv u Humpolce. Naši klienti se rádi vracejí do čistého prostředí lesů Českomoravské vrchoviny a za skvělou domácí kuchyní. V okolí hotelu je dost možností pro cyklistiku, vodní sporty i radovánky, nebo návštěvy hradů a zámků či houbaření. V obci Želiv je možné vidět klášter Želiv s nádherným kostelem od Jana Blažeje Santiniho, který je krásným místem ke konání svatebních obřadů. Profesionální přístup, rodinná atmosféra a dobrá dopravní dostupnost včetně nových moderních pokojů s příslušenstvím umožňuje také pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, sportovních soustředění i firemních akcí. Hotel Na Kocandě splňuje nároky na kvalitní a přitom levné ubytování, s možností plné penze. Zajistíme grilování selete, zabijačkové i zvěřinové hody a podobné speciality podle přání hostů. Vaši dovolenou nebo výlet na Vysočině si v Hotelu Na Kocandě určitě užijete!

 
                                     S úctou Pavel Mička
 
 
 
 
 

Na co se můžete těšit?
10.06.2016

K 10. výročí znovuotevření Kocandy připravujeme vystoupení světoznámého kytarového virtuosa, skladatele a profesora Štěpána Raka.

Koncert se uskuteční v kostele želivského kláštera od 21.30hod. Pro návštěvníky koncertu, kteří si zakoupí lístek v předprodeji, bude přichystané pohoštění na Kocandě od 18.00hod ZDARMA!!

VYPRODÁNO!!!! - NA MÍSTĚ POUZE PRODEJ LÍSTKŮ NA STÁNÍ!

Konec předprodeje 8.6. ve 23.30

Nyní možnost zakoupit lístek online ZDE

  více...
Ve škole je bomba - želivští ochotníci
17.06.2016

Želivští ochotnící zahrají divadelní hru Ve škole je bomba. Začátek od 19.00 v sále na Kocandě. Po skončení divadla bude pro diváky přichystán raut a discotéka v duchu 70. a 80. let.

 
Nepříjímáme platební karty!
Nejbližší bankomat je v Humpolci (10km), proto si prosím nezapomeňte dostatečnou hotovost, především pokud k nám jedete na delší čas autobusem.
V celém hotelu, restauraci i na zahrádce neuniknete WI-FI připojení zdarma!
Zeptejte se obsluhy na přihlašovací údaje.
 
Sphere card